تلفن بیسیم پاناسونیک

تلفن های بی سیم پاناسونیک جزو اولین تلفن هایی بوده، که مفهوم تلفن بی سیم را به صورت عملی در دنیای ما به تصویر کشیده است. قدمت تلفن های بی سیم پاناسونیک ، این ابزار را در عین تکنولوژیک و مدرن بودن، به یک نوستالژی زیبا در بیشتر خانه‌های جهان تبدیل کرده است. از گذشته تا امروز، تلفن های بی سیم پاناسونیک تقریبا عضو جدایی‌ناپذیر برای خانه‌های ما شده است.

تلفن بیسیم پاناسونیک از سری آنالوگ خطوط شهری پشتیبانی میکند .تلفن بیسیم پاناسونیک در مدل های مختلف تک گوشی، همراه با گوشی مادر و امکانات جانبی مثل آیفون عرضه می گردند. تنوع زیاد و قیمت ارزان از ویژگی های تلفن بیسیم پاناسونیک می باشد.

تلفن های از قبیل kx-tg3721، kx-tg6511، kx-tg6461 از این دسته گوشی ها می باشند. تلفن بیسیم پاناسونیک روی سانترال های سنتی مانند یک داخلی معمولی قابل استفاده می باشند و برای استفاده روی سانترال پاناسونیک سری tda و tde از طریق کارت های داخلی آنالوگ قابل استفاده می باشند.

تلفن بیسیم پاناسونیک یکی از سری محصولات کمپانی پاناسونیک است که با پشتیبانی از خطوط آنالوگ جهت مصارف خانگی و حتی شرکت ها طراحی شده است .با تهیه و نصب کارت خطوط داخلی KX_TE۸۲۴۸۰ در سانترال کم ظرفیت و یا کارت داخلی KX_TDA۰۱۷۴ در سانترال پر ظرفیت می توان از تلفن بیسیم پاناسونیک در مرکز تلفن خود استفاده نمود.

شاید برخی افراد در این تفکر باشند که تلفن بیسیم پاناسونیک تلفنی باید باشد با شرایطی ویژه که این نمایندگی پاناسونیک به جد این تفکر را تکذیب کرده و به صراحت بیان میکند با استفاده از کارت داخلی آنالوگ در تمام سری محصولات پاناسونیک میتوان از تلفن بیسیم آنالوگ در سیستم ارتباطی پاناسونیک استفاده کرد .